خانه / مقالات / بازی کش فلو چیست و چگونه ضمیر ناخودآگاه ما را برنامه نویسی می کند؟

بازی کش فلو چیست و چگونه ضمیر ناخودآگاه ما را برنامه نویسی می کند؟

بازی کش فلو چیست و چگونه ضمیر ناخودآگاه ما را برنامه نویسی می کند؟

بازی کش فلو : اثر منحصر به فرد رابرت کیوساکی نویسنده کتاب معروف “پدر پولدار، پدر بی پول” است و در زمینه آموزش مفاهیم مالی و سرمایه گذاری به افراد و خانواده ها به شدت مفید و راهگشاست. این بازی یک بازی رومیزی است و از صفحه و کارت و تاس و مهره تشکیل شده است و به نوعی شبیه ساز زندگی واقعی بوده و به افراد آموزش می دهد چگونه از چرخه دورانی زندگی خارج شده و به چرخه ثروت قدم بگذارند. شما در این بازی متفاوت مسیر فقر تا ثروت را با یک بازی طی خواهید کرد.

تجربه های گوناگون شما بدون حضور ترس های دنیای واقعی یکی پس از دیگری گرد هم می آیند و در نهایت هوش مالی شما را ارتقا می دهند. نکته جالب توجه در مورد این بازی این است که این بازی بر اساس قوانین NLP با تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه بازیکنان ، رفتارهای آنان را در دنیا واقعی از افکار و رفتارهای یک کارمند و کارگر فقیر به یک شخص توانمند و ثروتمند تغییر میدهد. در واقع با بازنویسی باورهای ضمیر ناخودآگاه افراد آنها را به سمت ثروت سوق می دهد. بدون اینکه ضمیر ناخودآگاه فرد بتواند مقاوتی از خودش انجام دهد در یک محیط شاد و سرگرم کننده به دور از دنیای واقعی، ذهن افراد را برای حضور در سرمایه گذاری های مختلف واقعی آماده می کند.

راز تاثیر گذاری این بازی در تکرار و تمرین آن است و هر چه بیشتر بازی کنید یک پله به ثروتمند شدن بیشتر نزدیک می شوید.

جالب است بدانید اولین باشگاه این بازی در ایران تاسیس شده است و علاقه مندان به آموزش های مالی شخصی و سرمایه گذاری با حضور در این باشگاه علاوه بر آموزش این بازی به تکرار و تمرین آن در محیطی گرم و دوستانه مبادرت میکنند و در بین افرادی با انرژی بالا برای رسیدین به موفقیت مالی تلاش می کنند.

بازی کش فلو باشگاه گردش مالی رابرت کیوساکی
بازی کش فلو باشگاه گردش مالی رابرت کیوساکی

 

این باشگاه توسط رضا کارگزار (https://www.rezakargozar.com) ، مربی ارشد بازی کش فلو در ایران راه اندازی شده است و به شما پیشنهاد می کنم برای آشنایی بیشتر با بازی کش فلو از طریق زیر به سایت ایشان سر بزنید :

بازی کش فلو چیست؟

ورود به باشگاه کش فلو

 البته برای آشنایی بیشتر با دوره پولسازی به روش کیوساکی که تنها دوره آموزش عملی سواد مالی در ایران است و بر اساس بازی کش فلو آموزش های مالی را ارائه میکند، می توانید از طریق زیر اقدام کنید :

آشنایی با دوره پولسازی

سایت فروش کتاب دسته چک ثروت و تی شرت مثبت اندیشی

درباره‌ی ندیم ناظمی

حتما ببینید

فیلم 3 مرحله قانون جذب از دیدگاه خانم استرهیکس

فیلم 3 مرحله قانون جذب از دیدگاه خانم استرهیکس

فیلم 3 مرحله قانون جذب از دیدگاه خانم استرهیکس بخشهایی از حرف های خانم استکر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *