خانه / معرفی کتاب / تجربیات دوستان / بازی فراوانی استر هیکس (بهترین تمرین جذب پول و ثروت دنیا)

بازی فراوانی استر هیکس (بهترین تمرین جذب پول و ثروت دنیا)

بازی فراوانی استر هیکس

(بهترین تمرین جذب پول و ثروت دنیا)

برای تهیه کتاب و محصولات دیگر به سایت shop.nadimnazemi.ir مراجعه کنید

بازی فراوانی استر هیکس یا همان تمرین کتاب دسته چک ثروت یکی از محبوب ترین تمرین های جذب ثروت و فراوانی در دنیاست . حتماً بازی فراوانی استرهیکس را برای جذب پول و ثروت انجام دهید. این بازی ساده هم هیجان دارد و هم نتایج آن را خیلی زود در زندگی مالی خود خواهید دید.

نکته: در متن زیر بازی همان تمرین است و بالعکس – و بازی فراوانی همان تمرین کتاب دسته چک ثروت است .

بازی فراوانی استر هیکس چیست؟

بازی فراوانی یا کتاب دسته چک ثروت عنوانی است که در ایران به این تمرین داده شده است. بازی فراوانی بهترین تمرین کسب ثروت و تفکر و رسیدن به نگرش ثروتمندان در جهان است. اولین بار این بازی را خانم استر هیکس در کتاب بخواهید تا به شما داده شود ، معرفی کرد و بعد از آن در دوره های موفقیت مالی و دوره های قانون جذب اساتید مختلف بسیار توصیه شده است . در این مقاله به صورت کاملا عملی بازی و یا تمرین جذب ثروت را به صورت کامل توضیح می دهیم و از شما می خواهم این تمرین را خیلی جدی بگیرید. اگر به قانون جذب و تمرینات اینچنینی علاقه دارید می توانید از سایت ما استفاده کنید و فایل های صوتی و تصویری رایگان ما را استفاده کنید و پیشنهادات سازنده خودتان را با ما در میان بگذارید .

* اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب ثروت قدرت تصویرسازی خود را گسترش دهید.

* اگر می خواهید با قانون جذب آرزوهای خود دقت و وضوح بیشتری بدهید.

* اگر می خواهید پول بیشتری نصیبتان شود.

* اگر می خواهید چیزهای متفاوتی را بدست آورید. بازی فراوانی استر هیکس یا همان کتاب دسته چک ثروت ما همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید.

نمایندگی های فروش کتاب دسته چک ثروت

دانلود رایگان فیلم معرفی کتاب دسته چک ثروت

کتاب دسته چک ثروت – قدرتمندترین تمرین فیلم راز

تجربه جیم کری و جذب چک 10 میلیون دلاری با دسته چک ثروت

کلیپ صوتی معرفی و پاسخ به سوالات تمرین کتاب دسته چک ثروت

برای تهیه کتاب و محصولات دیگر به سایت shop.nadimnazemi.ir مراجعه کنید

کتاب دسته چک ثروت برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای آن دسته از افرادی مناسب است که تمرینات آن را انجام دهند و با حس خوب و خوش بینی این تمرینات را انجام دهند اگر درباره قانون جذب چیزی نمی دانید یا می خواهید بیشتر بدانید توصیه می کنم حتما مقاله مراحل قانون جذب چیست را بخوانید و سپس این تمرین بی نظیر را شروع کنید. چون هرچقدر تسلط شما بر قانون جذب بیشتر باشد، نتایج شگفت انگیزتری در انتظار شما خواهد بود.

ایده اصلی تمرین کتاب دسته چک ثروت برای چه کسی است و از کجا آمده است؟

ایده اصلی این بازی  ثروت سازی متعلق به خانم استر هیکس است (هرچند در ایران برخی اساتید ان را ایده خودشان معرفی کرده اند!!!) و شرح کامل این بازی در کتاب “بخواهید تا به شما داده شود” آمده است. ایشان این تمرین خوب را “بازی کامیابی ” نامیده اند. “تمرین کامیابی” استر هیکس در ایران و بسیاری کشورها به بازی و یا تمرین فراوانی و یا تمرین جذب ثروت و یا تمرین جذب پول و یا بازی پول و نام های دیگر معروف شده است. و در ایران تمرین عملی و تکمیل شده آن به نام کتاب دسته چک ثروت معروف است .

(برای سفارش کتاب میتوانید از قسمت تماس با ما یا شعبه های توزیع استفاده کنید )

اگر زندگی شما از همه جهات برایتان مطلوب و راضی کننده است، دلیلی ندارد که به خواندن این مقاله ادامه دهید اما اگر چیزهایی در زندگیان هست که لازم است اصلاح شوند و بزرگتر شوند – چیزهایی که می خواهید وارد زندگی تان شود- این روش قطعا یکی از بهترین روش های ثابت شده در جهان است.

آیا چیزی هست که بخواهید با بازی فراوانی اصلاح کنید؟

عادت شما به مقاومت، تنها مانعی است که شما را از جذب و پذیرش چیزهایی که می خواهید باز می دارد. افکاری که اگر ناآگاهانه و ذره ذره توسط شما در فکرتان جمع شود، این مانع را می سازد. روشی که در این کتاب ارائه می شود الگوی مقاومت ذهنی را تغییر می دهد و این روال، مرحله به مرحله و روز به روز است

کتاب دسته چک ثروت چطور می تواند یک ذهن فقیر را به ذهن ثروتمند تبدیل کند؟

خانم استر در کتاب قانون جذب ثروت می‌گوید:

هنوز بسیاری از ما درک نکرده‌ایم که هر ذره در جهان هستی، هم شامل خواسته ها و هم شامل ناخواسته ها است و ما با احساس و  توجه ‌مان به هر چیز آن را جذب می‌کنیم نه صرفا با فکر کردن به آن. یعنی اگر شما پول بیشتری می‌خواهید باید به فراوانی پول توجه کنید نه به کمبود پول ولی اکثر ما به جای توجه کردن به فراوانی ثروت در دنیا بر روی کمبود آن تمرکز کرده‌ایم و بخاطر نداشته ها و کمبودهایمان ناراحت هستیم و همیشه در شگفت هستیم که چرا ثروت بیشتر وارد زندگی‌مان نمی‌شود.

کتاب دسته چک ثروت ، یک بازی فوق العاده جذاب و شگفت انگیز است که توجه شما را از روی کمبود پول و ثروت برداشته و ذهن شما را بر روی فراوانی ثروت درجهان متمرکز می کند. انجام تمرین این کتاب به شما کمک می کند تا ذهن شما ازشرایط  فقر دور شده و در مسیر ثروت سازی قرار گیرد.

اگر به دنبال یک روش فوق العاده برای تربیت ذهن ثروتمند هستید، اگر مشکلات مالی زیادی گریبانگیر شما شده و یا حتی وضع مالی نسبتا خوبی دارید ولی خواهان داشتن یک ذهن ثروت ساز هستید و می خواهید هرآنچه که اراده می کنید را داشته باشید، جای درستی آمده اید اگر قانون جذب را باور داشته باشید، این روش 100% به شما جواب می دهد.

تنها چیزی که در این کتاب اهمیت زیادی دارد آن است که از قدرت تخیل خود نهایت استفاده را ببرید. شاید در ابتدای بازی، هیچ پول واقعی در میان نباشد، اما باید مقاومت های ذهنی خود را کنار بگذارید و این تمرین را خیلی جدی بگیرید و آن را بصورت کاملا واقعی انجام دهید تا احساس شادی و هیجان در تمام وجود شما جریان پیدا کند .

روش انجام کتاب دسته چک ثروت 

شما باید یک حساب بانکی فرضی برای خود تصور کنید که هر روز در آن پول واریز می شود و شما پول را برمی دارید. در حقیقت، بانکی در کار نیست اما شما فرض می کنید که در یک بانک واقعی یک حساب جاری را افتتاح کرده اید و یک دسته چک دریافت کرده اید و هر روز بابت خرید چیزهایی که می خواهید چک می کشید و پولتان را خرج می کنید. شما باید در طول روز تمام پولی را که به حسابتان واریز شده است را صرف خرید چیزهایی که واقعا لازم دارید یا دوست دارید که آنها را داشته باشید کنید و اجازه ندارید که هیچ مبلغی از پول را پس انداز کنید.

برای این تمرین میتوانید از کتاب دسته چک ثروت که دقیقا برای این کار آمده شده است و با جملات تاکیدی و مثبت هم تکمیل تر شده است استفاده کنید . کتاب دسته چک ثروت قصد دارد سطح ارتعاشات ذهنی شما را در رابطه با پول بالا برده و فرکانس شما را به تدریج با فرکانس پول یکی نماید و مقاومت های ذهنی شما را درباره پول کم نماید. اگر احساس می کنید که هم اکنون در محدودیت مالی هستید و هیچ راهی برای کسب ثروت پیش رویتان نیست، این تمرین کاملا مناسب شماست. این بازی در ابتدا سخت بنظر میرسد ولی هرچقدر جلوتر بروید قدرت تخیل شما بیشتر میشود و از انجام این بازی لذت بیشتری خواهید برد.

در کتاب دسته چک ثروت ، پول چگونه به حساب ما واریز میشود و چطور باید آن را خرج کنیم؟

در واقع این تمرین به این صورت است که شما هر روز یک چک برای خودتان مینویسید و مبلغ این چک به این صورت است که مبلغ روز اول ۱ میلیون تومان، مبلغ روز دوم ۲ میلیون تومان و همینطور ادامه دارد ……. مثلا روز پنجاهم مبلغ چکتان را ۵0میلیون تومان مینویسید و به آن اندازه خرید میکنید. سعی کنید که به واقعیت نزدیک و نزدیکتر باشد ، مثلا به سایت دیجی کالا بروید و به اندازه ی آن مبلغ چک برای خودتان سفارش بدهید. و پشت چک ریز اقلام و مشخصات کالاها را بنویسید و جمله پشت چک را در طول روز حداقل 10 بار تکرار کنید و همینطور ادامه بدهید و این کار را هر روز انجام دهید . بعد از یک سال از انجام این تمرین یعنی 365 روز بیش از ۶۶ میلیارد تومان ذهناً خرید کرده اید. با این کار علاوه بر توجه به خواسته هایتان ، مقاومت های ذهنیتان در خصوص خریدهای کلان را هم شکسته اید و علاوه بر آن ، لذت خرج کردن یک مبلغ را به صورت تمام و کمال تجربه کرده اید.

چگونه احساس واقعی در تمرین کتاب دسته چک ثروت داشته باشیم؟

اگر می خواهید احساس واقعی بودن بازی هر چه بیشتر در شما ایجاد شود سعی کنید برای هر خریدتان در بازار واقعی یا در اینترنت جستجو کنید و زمانی را صرف دیدن چیزهایی که دوست دارید  و به آنها نیاز دارید کنید و قیمت بگیرید و دقیقا مثل دنیای واقعی قیمتها را مقایسه کنید و با کیفیت ترین و بهترین نمونه چیزی را که می خواهید پیدا کنید و قیمت بگیرید و حتی وارد مذاکره شوید و تصور کنید که هم اکنون قصد خریدش را دارید و پول خود را صرف خرید همان چیزی کنید که در دنیای واقعی دیده اید و مثل یک خریدار واقعی رفتار کنید.

آنچه که مسلم است این است که ذهن شما در روزهای اول نسبت به این بازی مقاومت خواهد کرد بخصوص اگر از نظر مالی در تنگنا باشید و اوضاع مالی تان بهم ریخته باشد، علاوه بر آن، ضمیر ناخودآگاه همیشه وضع و شرایط کنونی را ترجیح می دهد و در مقابل تغییر از خود مقاومت نشان میدهد و این موضوع کاملاً طبیعی است؛ چرا که ذهن، حفظ حالت فعلی را بهترین کار می داند و تغییر افکاری که سالها، روز و شب و در تمام لحظات  با شما بوده، یک شبه امکان پذیر نیست و باید صبور باشید و بازی را با احساس خوب و واقعی و شادی و هیجان ادامه دهید، اصرار و سماجت شما بر ادامه تمرین کتاب دسته چک ثروت ، ضمیر ناخودآگاه شما را آگاهانه در جهتی که می خواهید هدایت خواهد کرد و در نهایت شما موفق خواهید شد.

من میخواهم تمرین کتاب دسته چک ثروت را با صدمیلیون تومان شروع کنم!!!

برای اینکه نتیجه درستی از هر تمرینی بگیرید، در درجه اول باید موضوع تمرین، برای ذهن باورپذیر باشد و این باور پذیری آرام آرام اتفاق می افتد. اگر شما از همان روز اول با یک مبلغ هنگفت و  دور از ذهن، شروع به انجام بازی کنید، ذهن شما نمی تواند تصوری واقعی از تمرین را ایجاد کند و صرفا در حد همان بازی غیرواقعی با آن رفتار می کند.

وقتی با یک مبلغ دست یافتنی و قابل قبول برای ذهن شروع می کنیم، این آمادگی ذهنی را پیدا میکنیم که ما نیز میتوانیم پول بیشتری بدست بیاوریم و به چیزهایی که می خواهیم برسیم، این روند کامل شدن، باید آرام و گام به گام اتفاق بیفتد و به این شکل می توانیم این بازی را واقعی تر تصور کنیم و ادامه دهیم و علاوه بر آن، وقتی کم کم مبالغ بیشتر را دریافت می کنیم، در خرج کردن پول های بیشتر نیز به تدریج مهارت کسب می کنیم.

شاید اگر همین حالا از شما سوال شود با صد میلیون تومان چه می کنید، به راستی قادر نباشید پاسخ شفاف و روشنی بدهید و حتی مدت زیادی را صرف فکر کردن درباره این موضوع کنید که چگونه به بهترین شکل این پول را خرج کنید، ولی وقتی با مبالغ پایین شروع می کنید، مسلما به مرور مهارت لازم برای مدیریت مخارج و خریدهایتان را کسب کرده اید و روز صدم، ذهن شما به مراتب راحت تر می تواند این موضوع را بپذیرد.

باید بدانید که ذهن انسان قادر نیست بین واقعیت و خیال تفاوت قائل شود. از همین رو بارها تاکید می کنیم که هر چقدر بتوانید این بازی را واقعی تر و با احساس و هیجان و شادی واقعی انجام دهید، به همان نسبت نتایج شگفت انگیزتری را مشاهده خواهید کرد. و شاهد جریان پول واقعی در زندگیان خواهید بود.

تمرین های کتاب دسته چک ثروت در حقیقت شما را آماده می کند تا در زندگی واقعی خودتان از پس مدیریت پولهای واقعی بربیایید و پول های واقعی خودتان را به جا و درست خرج کنید. کتاب دسته چک ثروت ، باورپذیری شما را نسبت به داشتن پول های هنگفت بالا میبرد و شما با قرار گرفتن در مدار پول و ثروت و هم فرکانس شدن با پول و ارسال ارتعاشات متناسب با جذب ثروت و فراوانی در موقعیت هایی برای جذب ثروت و پول قرار می گیرید و با افرادی روبرو می شوید که می توانند شما را به اهدافتان برسانند و پول به آسانی وارد زندگی شما می شود. پس تا می توانید تمرین کتاب دسته چک ثروت را با احساس واقعی و شادی و هیجان انجام دهید و خریدهایتان هدفمند و واقعی باشد، هیچکس در دنیای واقعی به 5تا گوشی آیفون یا 10 تا ماشین لوکس و …نیاز ندارد!!

قدرت شگفت انگیز تمرین های کتاب دسته چک ثروت را باور کنید تا شاهد جریان فراوانی و ثروت در زندگی واقعی خود باشید.

بسیاری از کسانی که این تمرین را شروع می کنند، در روزهای اول، به راحتی خرید می کنند و پول های خود را خرج میکنند و احساس خوب و شادی خود را نیز بروز می دهند، اما بعد از حدودا 20 یا 30 روز، دیگر شادی و هیجان و احساس خوب روزهای اول را ندارند و حتی نمی دانند که با پول های خود چه باید بکنند، عده ای اصلا فراموش میکنند که این بازی را انجام دهند و علت اصلی این اتفاق مقاومتهای ذهنی ما نسبت به خرج کردن پول زیاد و باورهای غلط ذهن ناخودگاه ماست که در طول سالها به دلایل مختلفی در ضمیرناخودآگاه ما جای گرفته است و تنها راه از بین بردن این مقاومتها و جایگزینی باورهای صحیح و مثبت به جای باورهای منفی، ادامه دادن این بازی است.

 نتایج کتاب دسته چک ثروت

این تمرین (بازی) در ابتدا سخت به نظر میرسد ولی به تدریج مقاومت و تردید در شما ازبین می رود و قدرت پذیرش شما بیشتر می شود، بنابراین با تغییر دیدگاه، تجربیات زندگی شما هم تغییر خواهد کرد، نه تنها شرایط مالی شما بهتر می شود، بلکه هرآنچه در این بازی و تمرین شگفت انگیز انجام داده اید، واردزندگی تان خواهد شد، بنابریان آنچه که از اهمیت بسزایی برخوردار است این است که در بازی فراوانی ثروت از قدرت تخیل خود نهایت استفاده را بکنید و احساس و شادی ناشی از بازی را بصورت واقعی تجربه کنید تا شاهد نتایج شگفت انگیز آن در زندگی واقعی خود باشید.

آیا امکان دارد کسی تمرین کتاب دسته چک ثروت را تا آخرش انجام بدهد ولی نتیجه نگیرد؟!؟!!

اگر مجسمه ساز باشید، روز اولی که مقداری گِل به شما می دهند، گِل را روی میز نمی اندازید و نمی گویید که “آه ، نتونستم چیزی درست کنم”! اول گِل را ورز می دهید، قسمت های زاید را حذف می کنید و بعضی قسمت ها را بیشتر می کنید، ریزه کاری ها را انجام می دهید تا کم کم شکل دلخواه تان را بدست آورید.

طبق قانون جذب، همه چیز از انرژی تشکیل شده است، و شکل دادن به توده ی بی شکل انرژی هم به تمرین و دقت و زمان نیاز دارد.

اگر تلاش آگاهانه ای برای شکل دادن به افکارتان انجام دهید، حتما به نتیجه می رسید و این غیرممکن است که کسی تمرین کتاب دسته چک ثروت (بازی فراوانی) را انجام و ادامه دهد و هیچ نتیجه ای نگیرد!!!

بیشتر شما تلاش آگاهانهای برای شکل دادن به افکارتان انجام نمی دهید و مثل آن است که گِل مجسمه سازی شما را فرد دیگری شکل بدهد و شما فقط نگاه می کنید و مدام غر می زنید که چرا زندگی من اینگونه است؟ چرا من پول ندارم؟ من با این اوضاع چکار می توانم بکنم؟

من به شما میگویم که چکار باید بکنید:

دست های خود را در گل فرو ببرید و با انرژی که از قدرت آرزوهایتان دریافت می کنید، گِل زندگی خود را با قدرت تصور خود، شکل دهید.

سوالاتی که درباره تمرین ثروت و فراوانی جذب ممکن است به ذهن شما هم رسیده باشد:

اگر سوال شما در بین این سوالات نبود، سوالتان را حتما در بخش نظرات مطرح کنید تا با دریافت پاسخ بیشترین لذت را از این بازی ببرید.

آیا برای انجام کتاب دسته چک ثروت لازم است قیمت واقعی چیزهایی که می خواهیم بخریم را بدانیم؟

دانستن قیمت واقعی خریدهایتان لازم نیست و اگر حدود آنها را هم بدانید کافی است ولی همانطور که گفته شد، هرچقدر به واقعیت نزدیک باشد و دقیق تر باشد، نتایج به مراتب بهتر و شگفت انگیزتر خواهد بود.

آیا حتما باید تمرین کتاب دسته چک ثروت را با یک میلیون تومان شروع کنیم؟

شما می توانید بازی فراوانی را با هر مبلغی که دوست دارید شروع کنید و هر روز مبلغ خود را با مبلغی که در روز شروع در نظر گرفته بودید، جمع کنید؛ مثلا اگر در روز اول با مبلغ 500هزار تومان شروع کرده اید، روز دوم یک میلیون به حساب شما واریز می شود و روز سوم 500هزار تومان اضافه شده و یک و نیم میلیون به حساب شما واریز می شود و روز چهارم دومیلیون و هرروز به اندازه مبلغ روز اول، به مبلغ آخرین روز شما اضافه می شود و بازی ادامه پیدا می کند. انتخاب میزان مبلغ شروع بازی، به میزان باورپذیری ذهن شما بستگی دارد.

همچنین سوال شد آیا میتوان هر روز مبالغ متفاوتی ورودی داشته باشیم؟ بله میشه. اما کار مدیریت حسابداری دشوار میشه. اما بهتر است مبالغ منظم و به صورت پله کانی افزایش یابد. ببینید هدف اصلی از این تمرین تقویت عضلات مدیریت ثروت و ذهنیت ثروتمندی در ذهن است. به نظر میرسه که تمرینات تقویت عضلات باور ثروتمندی، با افزایش منظم وزنه های تمرین (مدیریت و خرج پول) همراه باشد بسیار بهتر و سریعتر شاهد رشد عضلانی خواهیم بود.

آیا باید تمرین بازی فراوانی را تا انتها انجام دهیم تا نتیجه بگیریم؟

لزوما نیازی نیست که بازی فراوانی پول را تا انتهای 365 روز انجام دهید تا نتایج واقعی را در زندگی خود ببینید، در واقع گرفتن نتیجه، فقط به یک عامل بستگی دارد و ان باور و ایمان شما به قدرت شگفت انگیز قانون جذب و بازی فراوانی ثروت است و هرچقدر واقعی تر و جدی تر بازی را انجام دهید، جاری شدن پول و ثروت واقعی در زندگی تان را سریعتر خواهید دید و مدت زمان انجام بازی فراوانی به میزان باور و احساس واقعی شما بستگی دارد و برای هرکسی متفاوت است و البته که سورپرایزی شگفت انگیز در انتظار کسی است که این بازی را تا

انتها پیش می رود.

آیا کسی که به قانون جذب ایمان ندارد، هیچ نتیجه ای از بازی فراوانی نمیگیرد؟

همانطور که گفته شد، بازی فراوانی برای کسانی نتیجه بخش است که قانون جذب را باور دارند چون همانطور که آقای کارنگی گفته است: شما چه باور کنید و چه باور نکنید، در هر صورت حق با شماست و شما دقیقا چیزهایی را دریافت خواهید کرد که آن را باور دارید، پس اگر فکر میکنید این یک بازی احمقانه است که هیچ نتیجه ای نخواهد داشت، دقیقا درست فکر کرده اید و نتایج همین باور را در زندگی تان دریافت خواهید کرد. اما همیشه یادتان باشد در هر کاری اگر با تردید وارد شدید یعنی ذهن شما باور ندارد که آن کار نتیجه بدهد.

بهترین زمان انجام تمرین کتاب دسته چک ثروت چه زمانی است؟

اگر این بازی را صبح ها بعداز بیدارشدن از خواب انجام دهید و برای داشتن آنچه که به زودی در زندگی واقعی تان جریان پیدا خواهد کرد، شکرگزاری کنید، قطعا روز خود را با یک احساس عالی و پراز شادی آغاز خواهید کرد و این بازی احساس خوبی را در شما ایجاد خواهد کرد و باید خود را ملزم کنید که این بازی را حتما هرروز انجام دهید و اگر 5 روز انجام دادید و روز ششم به هر دلیلی انجام ندادید، باید دوباره به روز اول برگردید و از دوباره بازی فراوانی را شروع کنید ولی در هر حال، هر زمان از شبانه روز که فرصت داشته باشید، می توانید این بازی را انجام دهید.

در زمان انجام بازی فراوانی با کدام موانع ذهنی ممکن است روبرو شویم؟

دوستان عزیز اگر تصور میکنید این یک بازی ساده است که به راحتی می توانید آن را انجام دهید، پیشنهاد می کنم از همین حالا شروع کنید! اکثرکسانی که مبادرت به انجام این بازی کرده اند، حداکثر تا روز چهلم پیش رفته اند و ناخودآگاه با بالا رفتن میزان پول دریافتی، از ادامه بازی صرفنظر کرده اند، چرا که ذهنشان با مقاومت های زیادی مواجه شده و به دلیل برنامه ریزی های غلط ذهنی خود، موفق به ادامه بازی نشده اند و با بهانه جویی ادامه بازی را به فراموشی سپرده اند و همه اینها ناشی از باورهای غلط ذهنی ضمیرناخودآگاه ماست که تنها تمرین و تکرار زیاد می تواند آنها را تغییر دهد.

هدف انجام تمرین کتاب دسته چک ثروت چیست؟

هدف از انجام تمرین کتاب دسته چک ثروت این است که احساس کنید دارا هستید و هر آنچه می خواهید را می توانید بخرید. وقتی این تمرین را با شادی انجام دهید، نه تنها وضع مالی شما بلکه سایر جنبه های زندگی تان هم اصلاح خواهد شد. این بازی علاوه بر اینکه باعث افزایش ارتعاشات در اطراف چیزهایی که می خواهید خواهد شد، بلکه چیزهای مورد علاقه تان به سوی شما جذب می شوند. ما قول داده ایم هر آنچه می خواهید را بدست خواهید آورد ولی این کار فقط با تغییر ارتعاشات وجود خود شما ممکن است.

لینک دانلود : فایل صوتی توضیح کتاب دسته چک ثروت و انجام تمرین آن

قوانین و نکات ناگفته بازی فراوانی استر هیکس

* از ساعتی که شروع به انجام بازی فراوانی میکنید، فقط 24 ساعت زمان دارید تا پول واریز شده به حساب آن روز را به طور کامل خرج کنید، بهتر است این بازی در ساعات ابتدایی روز و با احساسی عالی همراه با شادی و هیجان واقعی انجام شود تا واقعی تر به نظر برسد؛ نباید این بازی را صرفا برای رفع تکلیف و از روی اجبار انجام دهید و اگر صرفا از روی خستگی و با بی حوصلگی انجام شود، بطور حتم خیلی زود از انجام بازی منصرف شده و نتیجه ای هم برایتان به همراه نخواهد داشت.

* پولی که به حسابتان واریز می شود نباید پس انداز شود چون پس انداز کردن با فلسفه فراوانی در تناقض است، بعبارت دیگر این پول را نباید صرف دادن قرض و پرداخت اقساط وام و غیره کنید و حتی قرار نیست که این پول سرمایه گذاری یا پس انداز شود بلکه هدف بازی فراوانی فقط آماده کردن شما برای خریدهای هدفمند و هم فرکانس کردن ذهن شما با پول و باورپذیر کردن ذهن شما درباره فراوانی پول و ثروت در جهان است. فراموش نکنید هرآنچه که در این بازی انجام دهید، در زندگی واقعی تان نیز جریان پیدا خواهد کرد.​

* چیزهای تکراری نخرید و دقیقا همان چیزهایی را بخرید و برای کارهایی پول خرج کنید که در دنیای واقعی نیز همان چیزها را می خریدید ، مسلما شما در دنیای واقعی 10 تا گوشی اسمارت فون (گوشی هوشمند) یا 5 تا لپتاپ یا 10 تا ماشین نمی خرید!

همان کارهایی را انجام دهید که در صورت داشتن پول واقعی انجام خواهید داد.

* خرید طلا و سکه برای استفاده شخصی و هدیه دادن اشکالی ندارد ولی برای سرمایه گذاری و پس انداز خلاف قوانین بازی است. این توصیه خانم استرهیکس است. هدف بازی اموزش مدیریت پول است نه سرمایه گذاری.

* ممکن است قصد خرید چیزی را داشته باشید که مبلغ آن، دو یا سه برابر پولی باشد که در هر روز به حساب شما واریز می شود، شما میتوانید با توجه به اینکه می دانید در روزهای آینده چه مبلغی به حسابتان واریز خواهد شد، برای خرید خود، دو یا سه چک بکشید و خرید خود را امروز انجام دهید و پول آن را توسط چک هایی که بابت خرید خود داده اید، طی دو سه روز آینده تسویه کنید. (بازی فراوانی بطرز معجزه آسایی، شما را در مسیر فراگیری اصول حسابداری و مدیریت هزینه ها قرار می دهد و شما را در جهت یادگیری ترفندهای مالی هدایت می کند.)

* نتیجه گرفتن از این بازی قدرتمند و مدت زمان انجام آن، دقیقا بستگی به باورهای افراد دارد و برای هر شخصی متفاوت است، بعضی ها خیلی زود و در چند روز و چند هفته اول نتایج خوبی می گیرند و نشانه های زیادی را دریافت می کنند و برخی دیگر، باید مدت زمان بیشتری را صرف بازی فراوانی کنند تا نتیجه بگیرند؛

اگر بعداز گذشت چند روز خسته شدید یا فراموش کردید که بازی را ادامه دهید، نشان دهنده مقاومت ذهنی شما و ضمیر ناخودآگاهتان است و توصیه می کنم که حتما این بازی را دوباره شروع کنید و قدرتمندانه ادامه دهید و شاهد نتایج شگفت انگیز آن باشید.

پیشنهاد می کنم تمرین کتاب دسته چک ثروت را برای یک بار هم که شده باور کنید و انجام دهید تا خودتان شاهد اتفاقات مثبتی که در زندگی تان خواهد افتاد باشید، بقول معروف “شنیدن کی بود مانند دیدن” در این خصوص به حرف هیچکس استناد نکنید چون باور هرکسی متفاوت است و خودتان دست به کار شوید تا با دیدن نتایج خارق العاده از انجام بازی نهایت لذت را ببرید.

* بهتر است در ابتدا از خریدهای کوچک شروع کنید.

* معمولا در همان روزهای اول، نشانه هایی را در جهت بهبود وضع مالی خود می بینید مثلا پول غیر منتظره ای بدستت ان میرسد یا کاری به شما پیشنهاد می شود یا ایده ای به ذهنتان می رسد و …

اگر در چند هفته اول نشانه ای دریافت نکردید، باید احساس خود را قوی تر کنید و بر روی ارتعاشات خودتان کار کنید؛ با استفاده از جملات تاکیدی مثبت درباره پول و ثروت و مهمتر از آن با انجام تکنیک قدرتمند شکرگزاری سطح ارتعاشی خود را بالا ببرید و در مدار پول و ثروت قرار بگیرید.

* برای هرچه واقعی تر انجام دادن این تمرین حتما برای انتخاب خریدهای خودتان وقت بگذارید و حتی در سطح شهر بچرخید و از مغازه های واقعی دیدن کنید یا در فروشگاههای اینترنتی جستجو کنید و قیمت های واقعی را بدست آورید و طوری عمل کنید که انگار همین حالا قصد خرید دارید.

* حتما تصویرسازی و تجسم خلاق را انجام دهید؛ لیست خریدتان را از قبل آماده کنید و پیش از خواب، با نگاه کردن به لیست خرید خود و تصور اینکه می توانید هرچیزی را که می خواهید بخرید ،حس خرید واقعی را در خودتان ایجاد کنید و از خریدتان نهایت لذت را ببرید.

لینک دانلود : فایل صوتی توضیح کتاب دسته چک ثروت و انجام تمرین آن

******************* تماس با ما **********************

تلفن ارسال پستی در سراسر ایران : 09353547592 ندیم ناظمی

سایت ما : nadimnazemi.ir

اینستاگرام ما : www.instagram.com/dastechekservat

تلگرام : t.me/nadimnazemi

پرداخت اینترنتی : 

قیمت هر عدد کتاب 16000 تومان میباشد و هزینه پستی 10000 تومان محاسبه میشود – پیشنهاد ما سفارش 4 عدد کتاب است که برای یک سال تمرین مناسب است هر کتاب شامل 90 برگ چک تمرینی است برای 3 ماه تمرین .

ارسال 1عدد کتاب: 26 تومان – ارسال 2 عدد کتاب 42 تومان – ارسال 3 عدد کتاب 58 تومان – ارسال 4 عدد کتاب 74 تومان

با سفارش 10 عدد کتاب هزینه پستی رایگان میشود.

برای ارسال بالای 20 عدد کتاب  20 درصد تخفیف درنظر گرفته میشود.

برای تهیه کتاب و محصولات دیگر به سایت shop.nadimnazemi.ir مراجعه کنید

** در زمان وارد کردن مبلغ به تومان در قسمت توضیحات آدرس پستی و کد پستی و نام و تلفن خود را وارد کنید تا سریع تر بتوانیم کتاب را به دست شما برسانیم  **

 

لینک های پرداخت :

هزینه یک عدد کتاب با هزینه پستی : 26 تومان

هزینه 2 عدد کتاب با هزینه پستی : 42 تومان

هزینه 3 عدد کتاب با هزینه پستی : 58 تومان

هزینه 4 عدد کتاب با هزینه پستی : 74 تومان

هزینه 10 عدد کتاب با هزینه پستی رایگان : 160 تومان

 شماره کارت برای ارسال از طریق عابربانک : 6393461020314676  ندیم ناظمی

*****************************************************

 

نمایندگی های فروش کتاب دسته چک ثروت

دانلود رایگان فیلم معرفی کتاب دسته چک ثروت

کتاب دسته چک ثروت – قدرتمندترین تمرین فیلم راز

تجربه جیم کری و جذب چک 10 میلیون دلاری با دسته چک ثروت

کلیپ صوتی معرفی و پاسخ به سوالات تمرین کتاب دسته چک ثروت

برای تهیه کتاب و محصولات دیگر به سایت shop.nadimnazemi.ir مراجعه کنید

سایت فروش کتاب دسته چک ثروت و تی شرت مثبت اندیشی

درباره‌ی ندیم ناظمی

حتما ببینید

بازی فراوانی

تجربیات کتاب دسته چک ثروت از دیدگاه تصاویر

عکس های زیر شامل تجربیات افرادی است که تمرین کتاب دسته چک ثروت را انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *